Kursy indywidualne dla osób dorosłychIndywidualny coaching językowy

Są to specjalne szkolenia przeznaczone dla osób, których potrzeby językowe wymagają indywidualnego programu nauczania. Długość trwania szkolenia, ilość zajęć w tygodniu i czas pojedynczego spotkania są dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.

Profil szkolenia indywidualnego zależy tylko i wyłącznie od sytuacji i potrzeb konkretnego Słuchacza - możliwości precyzyjnego dostosowania kursu do indywidualnych wymagań są olbrzymie. Innymi słowy, nie ma dwóch identycznych szkoleń indywidualnych, tak jak nie ma dwóch identycznych osób – każdy z nas jest unikalny.

W trakcie zajęć indywidualnych uwaga trenera jest skupiona tylko na Tobie, dzięki czemu nic nie ujdzie jego uwadze. Może on tak pokierować tempem i charakterem szkolenia, że będzie on „uszyty na Twoją miarę”. Dzięki temu szkolenie jest niezwykle skuteczny, a pieniądze na niego wydane to znakomita inwestycja.

Szkolenia indywidualne oferujemy w wersji standardowej lub w wirtualnej klasie.

Po przeprowadzeniu testu określającego poziom zaawansowania klienta i analizie jego potrzeb językowych, trener projektuje indywidualny program szkolenia. Może to być program oparty na wybranym podręczniku, ale może też być to program specjalistyczny, realizowany na podstawie materiałów z bardzo różnych źródeł. Może to być kurs angielskiego ogólnego, lub Business English, ale też angielskiego ogólnego z wybranymi elementami Business English.

Prowadzimy także szkolenia indywidualne przygotowujące do wszystkich egzaminów Cambridge, w tym: