UWAGA: zmiana adresu

Od 1 września jestesmy na Grunwaldzie

Coaching indywidualny: zapisz się w dowolnym momencie roku

Visit us on Facebook

Andrzej Stęsik - wywiad na YouTube

Andrzej mówi o swojej roli jako IATEFL BESIG Events Coordinator

Anna Kolbuszewska i Andrzej Stęsik o Intersection

Centrum Szkoleniowe INTERSECTION jest wyspecjalizowaną firmą prowadzoną przez Annę Kolbuszewską i Andrzeja Stęsika – dwoje profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami do szkolenia w zakresie języka angielskiego, kwalifikacjami biznesowymi zdobytymi w Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń.
Pomagamy naszym klientom przełamywać bariery w komunikacji. I to nie tylko na płaszczyźnie językowej – tak, aby mogli oni skuteczniej funkcjonować w środowisku międzynarodowym. Chcemy przekazać im choć część naszej fascynacji językiem angielskim – aby mogli, tak jak my, podróżować bez przeszkód w najodleglejsze zakątki świata – obojętnie czy pcha ich tam przygoda, uczucie czy praca.

 

Andrzej Stęsik

Andrzej StęsikW liceum słuchaliśmy rocka anglosaskiego – Pink Floyd, Genesis, Led Zeppelin, Deep Purple, Queen. Teksty z “Dark Side of the Moon” Pink Floyd pracowicie tłumaczyłem na polski. Wszyscy wokół kojarzyli mnie przede wszystkim z angielskim.

Czytaj więcej

 

Anna Kolbuszewska

Anna KolbuszewskaPo roku studiów w Poznaniu zdecydowałam się przenieść na Uniwersytet Jagielloński – i był to strzał w dziesiątkę. Kraków to miasto zupełnie inne od Poznania, i przez to fascynujące. Poznań ma swoją "sznekę z glancem", w Krakowie wychodzi się "na pole" a nie "na dwór". W Poznaniu jeżeli masz zrobić coś dzisiaj, lepiej abyś to zrobił wczoraj. W Krakowie niebo się nie zawali jeżeli to zrobisz jutro, albo pojutrze, albo i za tydzień.

Czytaj więcej