Ostatni tydzień zapisów na kursy grupowe

Jeszcze tylko w tym tygodniu testujemy bez wcześniejszego umówienia się.

Juz teraz zapisz się na kurs!

Nie pozwól aby ktoś Cię wyprzedził i zajął Ci miejsce w grupie

Godziny otwarcia biura od 29 sierpnia

Dla Twojej wygody zmieniamy godziny otwarcia biura na czas zapisów na kursy.

Godziny otwarcia biura latem

Od 16 czerwca zmieniamy godziny otwarcia biura.

Visit us on Facebook

Zapisy "first minute" na kursy grupowe tylko do 15 czerwca

Przerwa majowa

W dniach 2 i 3 maja biuro nieczynne.

Happy Easter!

Strefa parkowania na Jeżycach

... już od 1 maja

Godziny otwarcia biura w trakcie ferii zimowych

Porzedni | Następny

Anna Kolbuszewska i Andrzej Stęsik o Intersection

Centrum Szkoleniowe INTERSECTION jest wyspecjalizowaną firmą prowadzoną przez Annę Kolbuszewską i Andrzeja Stęsika – dwoje profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami do szkolenia w zakresie języka angielskiego, kwalifikacjami biznesowymi zdobytymi w Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń.
Pomagamy naszym klientom przełamywać bariery w komunikacji. I to nie tylko na płaszczyźnie językowej – tak, aby mogli oni skuteczniej funkcjonować w środowisku międzynarodowym. Chcemy przekazać im choć część naszej fascynacji językiem angielskim – aby mogli, tak jak my, podróżować bez przeszkód w najodleglejsze zakątki świata – obojętnie czy pcha ich tam przygoda, uczucie czy praca.

 

Andrzej Stęsik

Andrzej StęsikW liceum słuchaliśmy rocka anglosaskiego – Pink Floyd, Genesis, Led Zeppelin, Deep Purple, Queen. Teksty z “Dark Side of the Moon” Pink Floyd pracowicie tłumaczyłem na polski. Wszyscy wokół kojarzyli mnie przede wszystkim z angielskim.

Czytaj więcej

 

Anna Kolbuszewska

Anna KolbuszewskaPo roku studiów w Poznaniu zdecydowałam się przenieść na Uniwersytet Jagielloński – i był to strzał w dziesiątkę. Kraków to miasto zupełnie inne od Poznania, i przez to fascynujące. Poznań ma swoją "sznekę z glancem", w Krakowie wychodzi się "na pole" a nie "na dwór". W Poznaniu jeżeli masz zrobić coś dzisiaj, lepiej abyś to zrobił wczoraj. W Krakowie niebo się nie zawali jeżeli to zrobisz jutro, albo pojutrze, albo i za tydzień.

Czytaj więcej